Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Regulamin
BIŻUTERA KTÓRĄ  POSIADAM W SPRZEDAŻY MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ ODCIENIEM PLATERU ZŁOTA JEST TO SPOWODOWANE ZAKUPEM TOWARU OD INNEGO PRODUCENTA


REGULAMIN


SPRZEDAŻ PROWADZIMY INTERNETOWO ZAPRASZAMY KONTRACHENTÓW

 

# 1

JEŚLI NIE JESTEŚ CZEGOŚ PEWIEN PYTAJ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE

# 2 

OCZEKUJĘ NA MEJLA POTWIERDZAJĄCEGO WYBÓR BIŻUTERII Z KODAMI

#3

FORMA PŁATNOŚCI PŁATNOŚĆ  NA KONTO ,WYSYŁKA ZA POBRANIEM

#4

NA TOWAR WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT  CENY PODANE NA STRONIE SĄ CENAMI NETTO

#5

MINIMALNA KWOTA ZAKUPU TO 300 ZŁ  NETTO UDZIELAMY  10% UPUSTU

#6

PRZESYŁKĘ WYSYŁAM TEGO SAMEGO DNIA

#7

PRODUKTY KTÓRE MAMY WYSTAWIONE POCHODZĄ Z RÓŻNYCH HURTOWNI MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ KOLOREM PLATERU

 

#8

ZAGINIĘCIE PRZESYŁKI - Jeżeli przesyłka nie dotarła do Kupującego do 14 dni po otrzymaniu od nas potwierdzenia nadania, prosimy o pilny kontakt.Zgłaszamy wtedy reklamację na Poczcie Polskiej. Zwrot pieniędzy, bądź ponowna wysyłka towaru nastąpi dopiero po rozpatrzeniu reklamacji przez Pocztę (czas trwania takiej reklamacji trwa do miesiąca miesiąc).

Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim(Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii są własnością jej autora.Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

 

 

L. Kopijkowski

NUMER KONTA  61 9081 0006 0117 6138 2000 0001

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


bizuteria_krystal@tl

Polityka prywatności SERWISU www.cizemka-gold.pl

1Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzana i ochrony danych osobowychprzekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z uslug poprzez serwis .

2Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Firma Handlowa Leszek Kopijkowski z siedzibą w 64-200 Wolsztyn ul 5 Stycznia  48  NIP 9231005172 REGON 970400091

3Wtrosceo bezpieczeństwo powierzonych nam danychopracowaliśmy wewnętrzne proceduryi zalecenia,które mają zapobiec udostępnianiu danych osobom nieupoważnionym .Kontrolujemy ich wykonanie i stale sprawdzamy ich zgodność odpowiednimi aktami prawnymi -ustawą o ochronie danych osobowych,ustawą oświadczeniu usług drogą elektroniczną ,a takżewszelkiego rodzaju aktach wykonawczychi aktach prawa wspólnego .

4Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach ,w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawalub w celu realizacji zawartejpomiędzy stronami umowy

5Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o uzytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposub

a)poprzez dobrowolne wprowadzone w formularzach informacje

b)poprzez gromadzenia plików "cookies"

6Serwis zbiera  informacje dobrowolnie podane przeż użytkownika .

7Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np.  wcelu dokonania procesu obsługi konta informacyjnego .

8Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim ,zgodnie z przepisami Ustawy oochronie danych osobowych .

9Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osoby fizycznej , która je tam umieściła .Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie .

10Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na ktore  moze wpłynąć rozwój technologii internetowej ,ewentualne zmiany prawa w okresie ochrony danych osobowych oraz rozwoju naszego serwisu internetowego O wszelkich zmianach będziemy informować w sposub widoczny i zrozumiały .

  11Wserwisie mogą pojawić się linki do innych stron internetowych .Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie sa w żaden  sposub  nadzorowane przez serwis www.cizemka-gold.pl  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności  oraz regulaminy z którymi zalecamy się zapoznać

Wrazie  wątpliwości  co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć mozna w zakładce   KONTAKT